مرکز تحقیقات طب سنتی
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ دي
br ENGLISH
معرفي مركز

مركز تحقيقات در سال 1376 با تاسيس دفتر مطالعات طب اسلامي در طبقه سوم معاونت تحقيقات و فناوري شروع به كار كرد. در سال 1382 اساسنامه مركز تحقيقات طب سنتي و مكمل در اين دفتر تنظيم شد. در همين سال، اولين كارگاه آموزشي اخلاق پزشكي در دانشگاه و در سال 1385 اولين سمينار اخلاق پزشكي در ساري به همت اين مركز برگزار شد.

اولين كنگرۀ بين الملل طب سنتي و مكمل در ساري در سال 1387 به دعوت اين مركز برگزار گرديد. مركز تحقيقات طب سنتي و مكمل همزمان با كسب موافقت اصولي براي فعاليت از وزارت بهداشت به مكان فعلي، در طبقة آخر ساختمان دندان‌پزشكي جنب مجتمع باغبان(طوبي)، منتقل شد.

 مركز تحقيقات طب سنتي و مكمل دانشگاه علوم پزشكي مازندران به عنوان يك نهاد تحقيقاتي دانشگاهي در سال 1376 زير نظر مستقيم رياست محترم وقت دانشگاه علوم پزشكي مازندران جناب آقاي دكتر مدني، با هدف و رسالت عظيم احياي ذخيرۀ بزرگ طب سنتي ايراني و شناسايي انواع طب مكمل و نحوۀ بهره وري از آن در نظام سلامت كشور تأسيس گرديد .

در حال حاضر مركز تحقيقات طب سنتي و مكمل دانشگاه علوم پزشكي مازندران به رياست خانم دكتر معصومه باقري نسامي مشغول به فعاليت مي باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
1397/09/21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal